Podróż pociągiem na muzyczne wydarzenie! Czyli wakacyjne spotkania kulturalne, na które musisz się wybrać!

Chyba każdy z nas chociaż jeden raz poznał smak letnich koncertów, przez które każde lato stawało się o wiele lepsze i fascynujące! Ponieważ lato ruszyło pełną parą, chcemy powiedzieć Wam gdzie, bez wątpienia musicie wypuścić się ze swoją ekipą przyjaciół, jak także familią.

Każda cudowna przygoda powinna zacząć się na dworcu kolejowym! Uważajcie jednak by nie wsiąść w zły pociąg – aby mieć gwarancję, że dojedziecie na konkretne wydarzenie wakacyjne, koniecznie zerknijcie na sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeśli więc w Waszej głowie zrodzi się myśl „Gdzie jest mój pociąg?”, jesteśmy pewni, że wykaz połączeń Wam pomoże!

Mówiąc o letnich festiwalach, nie sposób zapomnieć o jednej z największych imprez, a mianowicie o Open’er Festival! Ta niesamowita inicjatywa odbywa się każdego roku w nad morzem i zbiera na jednej przestrzeni setki fanów muzyki z całej Polski i nie tylko! Należy zaznaczyć, że Open’er to miejsce, w którym każdy znajdzie swój ulubiony gatunek muzyki! Z racji, iż to dokładnie tam zjawiają się najpopularniejsze zespoły i wokaliści z z całego globy, sieć PKP zapewnia prosty dojazd z dosłownie wszystkich stacji w naszym kraju, m.in. z dworca PKP Legnica bądź też z dworca PKP Wałbrzych Główny.

Obowiązkowym miastem na letniej mapie wakacyjnej, z całą pewnością powinien być gród Kraka – to dokładnie tam ma miejsce szalenie popularny Kraków Live Festival. Organizatorzy imprezy, tak samo jak w przypadku poprzednich wydarzeń kulturowych, co roku dbają o to, aby każdy miłośnik muzyki mógł się fantastycznie bawić – usłyszymy tam szeroka gama rodzajów muzyki, poczynając od rocka, przez pop, aż po rap bądź hip-hop!

Nie warto przegapić takich imprez przez opóźnienia pociągów, ale można to sprawdzić z wyprzedzeniem – zobacz:  gdzie sprawdzić opóźnienia pociągów

Niezwykle kultowym już eventem jest festiwal w Jarocinie. Sprawdzając rozkład jazdy pociągów, z pewnością odnajdziesz kurs w to imprezowe centrum! Wszelkie najpopularniejsze polskie gwiazdy sceny muzycznej w tym samym miejscu, na wspólnej scenie! Tak jak w przypadku powyżej przywołanych imprez, masz możliwość zakupić zarówno jednodniowy karnet, tak i kilkudniową wejściówkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *