Pozycje podróżnicze, które zdecydowanie warto obejrzeć – czyli świat ukazany w tv!

Kto z nas nie chce zwiedzać nieznanych miejscowości oraz świetnie się bawić? Co oczywiste, podróże nie tylko pozwalają nam na doświadczenie póki co nieosiągalnych dla nas kultur oraz ludzi, jednak przede wszystkim oddziałują one silnie na ludzkie samopoczucie oraz nastrój a także wyzwalają w ciele ludzkim wiele endorfin! Niestety, nie zawsze mamy możliwość pozostawić pracę i bliskich za sobą oraz wyjechać na niezapomnianą wyprawę. Jednak czy wiesz, że poznawanie dalekich miejsc może odbywać się bez wychodzenia z domu, nawet z Twojej domowej kanapy a nawet sypialni?

Powinieneś mieć na uwadze, że to wszystko jest możliwe właśnie za sprawą filmów podróżniczych! Ponadto, dzięki nim możesz zainspirować się oraz zaplanować swoje następne wycieczki! Śnią Ci się wyjazdy na Azory, a może planujesz wycieczkę na Islandię a może trekking w Kazbek – wybór należy wyłącznie do Ciebie!

Może zainteresuje Cie: Azory wycieczka do raju pośrodku oceanu, taka wyprawa potrafi dostarczyć masę pięknych wspomnień.

Dla kinomaniaków zainteresowanych tematyką wyjazdu na Kubę bez wątpienia polecamy produkcję pt.: ”7 dni w Hawanie”, który pokazuje wszystkie oblicza Kuby. Nie mamy wątpliwości, że ta pozycja bez wątpienia zachęci każdego podróżnika do zwiedzenia stolicy Kuby, którą jest Hawana.

Jeśli natomiast zastanawiacie się nad odwiedzeniem pięknych widoków Tajlandii proponujemy Wam tak samo ciekawą pozycję filmową! Aby poznać tajniki tego fascynującego miejsca, dokładnie zapoznajcie się z filmem pt.: „Podróże marzeń: Tajlandia”. Po obejrzeniu tego filmu szybko uznacie, że organizując wyjazd do Tajlandii cena nie gra roli!

Warto wspomnieć, że szczególnie popularnym a przy tym jakże często wybieranym miejscem jest też Islandia – nie sposób się z tym nie zgodzić, krajobrazy tego miejsca stanowczo zapierają dech w piersiach.

Sporo więcej o atrakcjach turystycznych na Islandii przeczytasz we wpisie – Zapierające dech atrakcje turystyczne Islandii – co warto zobaczyć i zwiedzić?

A koszty i ceny takiej wycieczki opisali fajnie tutaj: Ile kosztuje wyprawa na Islandię, a ile wycieczka objazdowa?

Jeśli chcesz poznać to miejsce troszkę bliżej, musisz zdecydować się na sprawdzenie paru filmów i dokumentów ukazujących toczące się tam tradycje i zwyczaje. Co ciekawe, Islandia jest punktem uwielbianym nie jedynie przez turystów, to także bardzo częsty wybór reżyserów – powstało tam bowiem mnóstwo uwielbianych oraz kochanych przez fanów kina produkcji tj. : „Gwiezdne wojny”, „Tomb Raider”, a nawet niezwykle znany w ostatnim czasie serial „Black Mirror”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *