Mój ulubiony autor

Odkąd pamiętam uwielbiałem książki Cobena. Bardzo lekko i przyjemnie się je czyta, są ciekawe oraz intrygujące, a fabuła często potrafi zaskoczyć. Przeczytałem już wszystko co wydał i czasami tego żałuję, bo uwielbiam jego styl, ale myślę, że za jakiś czas będę mógł wrócić do jego pierwszych dzieł, ponieważ już nie pamiętam co tam się działo.

Z kolei całkiem niedawno wydał on kolejną książkę, która już jest dostępna w Polsce. Jest to kolejna z serii z Myronem Bolitarem – moim ulubionym bohaterem, chociaż chyba lubię go na równi z Winem. Najnowsza książka nosi tytuł W domu i jest to thriller o zaginionych przed laty chłopcach.

Już się nie mogę doczekać kiedy do mnie trafi, bo oczywiście już ją zamówiłem. Jak znam siebie to książkę przeczytam jednym tchem – tak bardzo wkręcają mnie historie opisane przez Cobena, ale również tak lekko czyta się jego książki, że czyta się je zdecydowanie za szybko. Co więcej po każdym rozdziale chce się więcej, więc ciężko się od nich oderwać. Na pewno napiszę co o niej myślę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *